Anakart Fiyatları

Anakart Fiyatları Anakart Fiyatları, Bir anakart ne kadar?, Anakart değişimi ne kadar?, Samsung anakart kaç TL?, Bir anakart ömrü ne kadardır?, 1 kilo anakart ne kadar?

Bir anakart ne kadar?

Bir anakart ne kadar?, Anakart Sıkça Sorulan Sorular

%4 indirimle MSI Pro B650M-B AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart 3.599 TL'ye, %8 indirimle MSI A320M-A Pro AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart 1.697 TL'ye, %5 indirimle MSI Pro H610M-E Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart 2.399 TL'ye sahip olabilirsiniz.


Anakart değişimi ne kadar?

Anakart değişimi ne kadar?, Laptop anakart tamiri için fiyatlar arızanın türüne bağlı olarak değişir. Besleme ve chipset arızaları 1.200₺, sıvı teması durumlarında ise ortalama 2.000₺ olarak tahmin edilir. Anakart tamir maliyeti, arızanın boyutuna ve gereken parçaların maliyetine göre, genellikle 1.200₺ ile 3.000₺ arasında değişir.

Samsung anakart kaç TL?

Samsung anakart kaç TL?, 220 TL - 2.000 TL

Profesyonel ve güvenilir Samsung Telefon Anakart Değişimi hizmeti almak istersen talep oluşturabilir, gelen Samsung Telefon Anakart Değişimi fiyatlarını karşılaştırabilir ve ihtiyacını kolayca karşılayabilirsin.


Bir anakart ömrü ne kadardır?

Bir anakart ömrü ne kadardır?, Anakartların ortalama ömürlerinin normal şartlarda 20 yıl olduğu belirtiliyor. Arıza verme oranları düşük olduğundan bu donanımın bu denli uzun yaşayabilmesi sürpriz değil. Anakartlar arıza tarafında genellikle kondansatör ya da kapasitör devreleri ile ilgili problemler yaşıyor.

1 kilo anakart ne kadar?

1 kilo anakart ne kadar?, Sunduğumuz hızlı ve güvenilir anakart değişimlerinde kullandığımız A kalite parçaların üst düzey performans sağladığının altını çizmek isteriz. iPhone anakart değişimi maliyeti ve süresi modele ve yapılan işleme göre değişmekle birlikte ortalama 2 saatte tamamlanmaktadır.

Anakartın bozuk olup olmadığını nasıl anlarız?

Anakartın bozuk olup olmadığını nasıl anlarız?, Ancak bir anakartın basitçe tamir edilebileceği pek çok durum vardır. Hasar almış anakartları değiştirmek maliyetli bir işlem olabilir, ancak profesyonel bir bakım ya da onarım işlemleriyle buna gerek kalmamaktadır. Bu değerli parçada meydana gelen hasarlar birçok şekilde fark edilebilmektedir.

Anakart tamiri ne kadar sürer?

Anakart tamiri ne kadar sürer?, Anakartın servise geliş sürecine göre ve şubenin çalışma şekline göre değişir.Garanti dahilinde olduğu için sizden ücret talep etmezler.20 işgünü süreleri var.Ortalama 15 işgününde cihazın anakart değişimini tamamlarlar.

Anakart arızası tamir edilir mi?

Anakart arızası tamir edilir mi?, Telefon Anakartının Yanmasının Nedenleri

Kullanıcı tarafından yanlış bir şekilde kullanılması, cihazın yanlış ayarlanması veya yüklenen uygulamaların uyumsuzlukları gibi nedenlerden kaynaklanabilir. Bu, cihazın çok uzun süre kullanılmasından veya cihazın çalışması sırasında yaşanan güç sorunlarından kaynaklanabilir.