Apple Watch 3 Fiyat

Apple Watch 3 Fiyat Apple Watch 3 Fiyat, Apple Watch 3 kaç?, Apple Watch 3 Hangi yıl?, Apple Watch 3 ile neler yapılabilir?, Apple Watch Series 3 ile hangi telefonlar uyumlu?, Apple Watch 3 WhatsApp var mı?

Apple Watch 3 kaç?

Apple Watch 3 kaç?, Açıklama. Apple Watch'unuzda WhatsApp kullanın! Mesaj gönderin ve tüm sohbetlere, mesajlara, fotoğraflara, videolara, sesli mesajlara ve daha fazlasına erişin ... WhatsApp'a bağlanmak için yüzlerce saniye beklemenize gerek yok.

Apple Watch 3 Hangi yıl?

Apple Watch 3 Hangi yıl?, Apple Watch Series 7, Apple Watch SE ve Apple Watch Series 3, ISO 22810:2010 standardı kapsamında 50 metre suya dayanıklılık derecesine sahiptir. Bu, havuzda veya denizde yüzme gibi derine dalmadan yapılan su aktivitelerinde kullanılabilecekleri anlamına gelir.

Apple Watch 3 ile neler yapılabilir?

Apple Watch 3 ile neler yapılabilir?, Apple Watch aygıtınızda Telefon uygulamasını açın. Kişiler'e dokunun, sonra kaydırmak için Digital Crown'u çevirin. Aramak istediğiniz kişiye dokunun ve sonra telefon düğmesine dokunun. Sesli FaceTime araması başlatmak için Sesli FaceTime'a dokunun veya bir telefon numarasına dokunun.

Apple Watch Series 3 ile hangi telefonlar uyumlu?

Apple Watch Series 3 ile hangi telefonlar uyumlu?, Apple Watch'un Pil Ömrü 3 Yıl

Apple'ın resmi bildirimine göre saatin 1000 kez komple şarj edilme ömrü bulunuyor. Bu süreçten sonra orjinal kapasitesinin yüzde 80'i tükenmiş oluyor.


Apple Watch 3 WhatsApp var mı?

Apple Watch 3 WhatsApp var mı?, Sağlık girişimi Cardiogram ve California San Francisco üniversitesinin yaptığı araştırmaya göre Apple Watch, Fitbit ve benzer giyilebilir teknoloji ürünleri yüksek tansiyon ve uyku apnesini tespit edebiliyor.

Watch 3 su geçiriyor mu?

Watch 3 su geçiriyor mu?, 36 saate kadar

Tüm gün süren pil ömrü, şu işlemler temel alınarak hesaplanmıştır: 36 saat içerisinde 180 kez saate bakma, 180 bildirim alma, 90 dakika uygulama kullanma, Bluetooth aracılığıyla Apple Watch'tan müzik dinleyerek 60 dakika antrenman yapma.


Apple Watch 3 te konuşma özelliği var mı?

Apple Watch 3 te konuşma özelliği var mı?, Apple Watch Series 3, iPhone'lara bağlı olmadan kullanılabilmesi için elektronik SIM (eSIM) teknolojisini kullanıyor. Yani üzerinde SIM kart girişi bulunmuyor ve dolayısıyla fiziksel bir SIM karta da ihtiyacı yok.

Apple Watch ömrü kaç yıl?

Apple Watch ömrü kaç yıl?, EKG uygulaması, Apple Watch SE'de yoktur ve bazı bölgelerde kullanılamayabilir.