Araba Kiralama Fiyatları

Araba Kiralama Fiyatları Araba Kiralama Fiyatları, 1 günlük araç kiralama kaç TL?, Kiralık araç Fiyatları ne kadar?, Araç kiralama km başına kaç TL?, Araç kiralama tek yön ücreti ne kadar?, 1 günlük araç kiralanır mı?, Araba kiralamak için ne lazım?

1 günlük araç kiralama kaç TL?

Araç Kiralama Kilometre Aşım Ücreti Ne Kadardır? Araç kiralamada km aşım ücreti kilometre başına 1₺ olarak belirlenmektedir. Elbette bu tutar yine firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir. Ancak ortalama bir rakam verilmek istendiğinde 100 km/100₺ olarak değerlendirilebilir.

Kiralık araç Fiyatları ne kadar?

Tek yön ücreti, alış ve bırakış noktalarının farklı olması durumunda firmalar tarafından talep edilen ücrettir. Bu ücret firmalara göre değişkenlik gösterebilir. Tek yön ücret bilgisini satın alma ekranında görüntüleyip, aracı firmadan teslim alırken bu ücretin ödemesini sağlayabilirsiniz.


Araç kiralama km başına kaç TL?

Kiralama Süresi

Araçlarımız, günlük olarak en az 24 saat, aylık olarak ise 23 gün üzerinden kiralanabilmektedir. Olası gecikmeler durumunda: 2 saat üzeri gecikme durumunda, o tarihte geçerli olan araç kiralama bedelinin 1/3'ü 3 saat ve üzeri gecikme durumunda, o an geçerli olan araç kiralama bedelinizin 2/3'ü


Araç kiralama tek yön ücreti ne kadar?

Bir günlük araç kiralamak için Enuygun Araç Kiralama Sayfası'na gidin. Sonrasında karşınıza çıkan ekranda teslim alış yerinizi ve hangi iki gün arasında araç kiralamak istediğinizi seçin. “Araç Bul” butonuna tıkladıktan sonra bütçenize uygun bir seçeneği tercih ederek “Hemen Kirala” butonuna tıklayın.


1 günlük araç kiralanır mı?

19-21 yaş aralığında ve 1 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek ekonomik gruptan araç kiralayabilmektedir. Konfor segmentinde bulunan araçları kiralayabilmek için en az 23 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir.

Araba kiralamak için ne lazım?

Kiralık araçta oluşan hasar kasko tarafından karşılanır. Kasko, bu bedeli kusurlu olan sürücünün trafik sigortasından temin eder.

En uygun dan araç kiralanır mı?

Araç kiralarken ödenen depozito miktarı aracın sınıfı baz alınarak kiralama şirketi tarafından belirlenir. 2022 yılı için depozito miktarı 500 TL ve 5.000 TL arasında araç sınıfına göre değişiklik gösteriyor.

Istanbul'da günlük araç kiralama kaç para?

Kiralama işlemlerinde yakıt ile ilgili olarak bu kural göz önünde bulundurulursa, eksik yakıt seviyesi durumunda yakıt bedeli ve bu bedelin yüzde 25 fazlası kadar hizmet bedeli kiracıya yansıtılır.

Araba kiralamak için kaç yıllık ehliyet gerekli?

Standartlara bağlı olarak kiralama hizmetleri asgari durumda 24 saat süreyle sunulmaktadır. Yani 1 gün süreyle alacağınız hizmetler koşulunda gün içerisinde 14.00 gibi bir saatte kiralama işlemini başlatırsanız, ertesi gün 14.00 saatinde kiralama hizmeti sona erecektir.

Kiralık araçta hasarı kim öder?

Kiralama süresi günlük kiralamalarda en az 1 gün yani 24 saat, aylık kiralamalarda ise 30 gündür. Günlük Kullanım Limitleri: Günlük kiralamalar için 8 güne kadar günlük 500 km. kullanım sınırı olup, 8 gün üzeri kiralamalarda toplam kullanım limiti 4.000 km.'dir. Aylık kiralamalar için kullanım sınırı 3.000 km.'dir.

Araç kiralamada depozito ne kadar?

Rentiva verilerine göre aracınızı kiralayarak (araç modeline göre) aylık 5.000 ve 6.000 TL aralığında ek kazanç sağlamanız mümkündür. Genel olarak günlük kiraya verilen araçlar ise kullanıcılara 2.300 ile 3.000 TL arasında kazanç sağlar. Ayrıca aracı kiraya vermek için herhangi bir ek masraf da bulunmaz.

Araç kiralama yakıt dahil mi?

Kiralık Araç Çizilirse Ne Olur? Araba kiralama yapılırken kiralama ofisi araç tesliminde bir teslim formu doldurur. Araç tesliminde araçta eğer varsa çizikler ve hasarlar bu forma kaydedilir.

Benzer İçerikler