Bingöl'de mazot litre fiyatı ne kadar?

Bingöl'de mazot litre fiyatı ne kadar? Bingöl'de mazot litre fiyatı ne kadar?, Bingöl mazot fiyatı ne kadar?, 1 litre mazot fiyatı ne kadar?, 1 litre mazot kaç km yol gider?, Shell mazot fiyatları ne kadar?

Bingöl mazot fiyatı ne kadar?

Bingöl mazot fiyatı ne kadar?, Güncel bugün Motorin Litre fiyatı 40,68 şeklindedir.

1 litre mazot fiyatı ne kadar?

1 litre mazot fiyatı ne kadar?, Aynı model, aynı motor hacimdeki araçlarda yapılan tespitlere göre; -1 litre benzinle ortalama 14.7 km yol kat edilirken, - 1 litre otogaz-LPG ile 11.36 km yol kat edilmektedir. -1 litre mazot yani motorinle ise yaklaşık 22.22 km yol kat edilmektedir.

1 litre mazot kaç km yol gider?

1 litre mazot kaç km yol gider?, Bu demektir ki, 1 kg motorinin litresi 1,1628 ve 1,2195 arasında değişir. Aşağıdaki kaynakta motorin yoğunluğu 820-860 kg/m3 olarak verilmiş. Bu durumda motorinin lt/kg olarak ifadesi ; 1,1628 litre/kg - 1,2195 litre/kg arasındadır.

Shell mazot fiyatları ne kadar?

Shell mazot fiyatları ne kadar?, Deponun kapasitesini, katettiğin kilometreye bölüp 100 ile çarptığın zaman 100 kilometrede ortalama yakıt tüketimi verisine ulaşmış olursun. Örneğin aracının 50 litrelik deposu varsa ve depoyu tam doldurup 700 kilometre yol katettiysen aracın 100 kilometrede ortalama 7,1 litre yakıt tüketiyor demektir.

Bir kilo mazot kaç litredir?

Bir kilo mazot kaç litredir?, Ortalama olarak, bir dizel kamyon 100 kilometrede 7-12 litre mazot tüketir. Bu, tipik olarak kilometrede 9-12 litre tüketen benzinli araçlardan önemli ölçüde daha azdır. Bir dizel motorun yakıt verimliliği, kullanıldığı sürüş türüne ve ayrıca motorun boyutu ve kullanılan yakıt türü gibi diğer faktörlere de bağlıdır.

100 kilometrede kaç litre mazot yakar?

100 kilometrede kaç litre mazot yakar?, Opet Hakkında

Mersin'de madeni yağ ve akaryakıt konularında faaliyet gösteren Öztürkler Limited Şirketi'ni kuran Fikret Öztürk eşi Nurten Öztürk ile birlikte Öztürkler Limited'i kısa sürede büyüterek pek çok madeni yağ ve akaryakıt markasının bayiliklerini alır.


Dizel bir araç 100 km ne kadar yakar?

Dizel bir araç 100 km ne kadar yakar?, Shell Grubu'nun ana şirketi, İngiltere ve Galler'de kurulu olan Shell plc'dir. Stratejimiz, petrol ve gaz sektöründeki lider konumumuzu güçlendirirken küresel enerji talebini de sorumluluk çerçevesinde karşılamayı amaçlamaktadır. Faaliyetlerimizin özünde emniyet ile çevresel ve sosyal sorumluluk yatmaktadır.

100 TL mazot kaç km gider?

100 TL mazot kaç km gider?, Şu anda Türkiyede satılan en iyi dizel: BP ultimate dizel'dir. Bahsettiğiniz 50 ppm 350 ppm kükürt oranının yanında; dizeli kalitesi konsunda en önemli parametre setan sayısıdır.

Opet petrol kime ait?

Opet petrol kime ait?, - İstiap haddi 15 tona kadar olan (15 ton dahil) kamyon ve tankerlerde 600 litre, - İstiap haddi 15 tonun üzerinde olan kamyon ve tankerlerde ise 800 litre, - Frigofrik depoların yakıt miktarı ise ayrıca dikkate alınarak ve araca tanınan miktar kadar, olacaktır.

Shell Türkiye kime ait?

Shell Türkiye kime ait?, Ertlenen zamda benzinde 1 lira 64 kuruş, motorinde 1 lira 63 kuruş artış olacağı duyurulmuştu. Benzin grubuna 2 TL, motorin grubuna zam geldi. Artış gece yarısından itibaren pompa satış fiyatlarına yansıdı. Peki, 25 Haziran 2024 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL?