Bursa Teleferik fiyat ne kadar?

Bursa Teleferik fiyat ne kadar? Bursa Teleferik fiyat ne kadar?, Bursa Uludağ Teleferik kaç TL 2024?, Bursa teleferik gidiş geliş kaç para?, Teleferiğe binmek kaç TL?, Bursa Teleferik 2 kişi binilir mi?

Bursa Uludağ Teleferik kaç TL 2024?

Bursa Uludağ Teleferik kaç TL 2024?, ❄️Bursa'dan Uludağ'a çıkış: Teleferik: 115-TL (gidiş dönüş 230) Dolmuş: 100-TL (gidiş dönüş 200)

Bursa teleferik gidiş geliş kaç para?

Bursa teleferik gidiş geliş kaç para?, Tam gidiş-dönüş: 230 TL. Öğrenci gidiş-dönüş: 115 TL.

Teleferiğe binmek kaç TL?

Teleferiğe binmek kaç TL?, Ücretler yolculuk başına ve tek kişiliktir. 5 yaş ve altı ücretsizdir. İzmir Teleferik biniş ücreti → 40,00 TL'dir.

Bursa Teleferik 2 kişi binilir mi?

Bursa Teleferik 2 kişi binilir mi?, Kurallar gereği normal şartlar altında kabinlere 8 kişi binilmesi gerekmektedir; fakat dilerseniz aileniz ve sevdikleriniz ile kabinlerde başka bir misafir olmaksızın özel olarak seyahat edebilirsiniz.

Uludağ'da bir gün kaç TL?

Uludağ'da bir gün kaç TL?, Sadece Bursa'da ikamet edenlerin yararlanabileceği uygulamayı kamuoyuna duyuran Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, halk günü kapsamında her cuma günü bilet fiyatlarının yüzde 50 indirimli olacağını söyledi.

Bursa Teleferik turu kaç dakika?

Bursa Teleferik turu kaç dakika?, Bursa Teleferik biletleri Bilet.com'da. Biletini online olarak satın al, gişede sıra beklemeden QR kod ile turnikeden geçiş yap!

Teleferik Halk Günü ne zaman?

Teleferik Halk Günü ne zaman?, Teleferik'in son durağı ise Oteller Bölgesi ve Kayak Merkezi'dir.

Bursa Teleferik bilet nasıl alınır?

Bursa Teleferik bilet nasıl alınır?, TELEFERİK YOLCULUĞU

Yaklaşık 10 dakikalık serüvenimiz bizi deniz seviyesinden 726 m. yüksekliğinde bulunan alt istasyonundan, 2.365 m. yüksekliğinde olan zirve istasyonuna taşıyacaktır.


Teleferik nereye kadar çıkıyor?

Teleferik nereye kadar çıkıyor?, Aynı anda çıkış yönünde 2400 kişi/saat, iniş yönünde 2400 kişi/saat taşıma kapasitesine sahip olacaktır.

Teleferik kac dk suruyor?

Teleferik kac dk suruyor?, Teleferik bir toplu taşıma aracıdır ve kabinlerimiz 8 kişiliktir. 2. Daha konforlu ve güvenli bir seyahat için istasyondaki görevlilerin ikazlarına uyunuz. 3. Trekking, hiking ya da yürüyüş gibi aktiviteleriniz için güvenlik görevlilerinin ikazlarına uyarak belirtilen alanların dışına çıkmayınız.