Büyükada Otel Fiyatları

Büyükada Otel Fiyatları Büyükada Otel Fiyatları, Büyükada'da tatil yapılır mı?, Adalar kışın nasıl olur?, Büyükada giriş ücreti ne kadar?, Büyükada giriş ücretli mi?, Adalara hangi ayda gidilir?, Adalar kaç saat sürer?

Büyükada'da tatil yapılır mı?

Büyükada ilkbahar ve yaz aylarının en popüler tatil bölgelerinden biridir. 4 mevsim ayrı havası olan Büyükada sokakları, sahili, köşkleri, ormanlık alanları ve doğal güzellikleriyle konuklarına ada sefası yaşatmaktadır.

Adalar kışın nasıl olur?

Kasım ve Aralık'ta kar soğukları nadiren kendini gösterse de, uzun sürmez. Hızını Ocak ve Şubat'a saklar. Şehrin kalabalığından, trafiğinden ve de gürültüsünden sıkıldığınız an aklınıza Adalar'ı düşürün. Uzaklardan geliyorsanız, Adalar'a uğramadan dönmeyin.


Büyükada giriş ücreti ne kadar?

Hafta içi ve cumartesi 35 TL, pazar ve bayram günleri ise 40 TL ücret ödeyerek Yörükali Plajı'na giriş yapabilirsiniz. “Büyükada Yörükali Plajı konum için tıklayın.”

Büyükada giriş ücretli mi?

Büyükada iskelesinden ücretsiz tekne ile giriş imkanı bulunmasının yanı sıra, faytonla da gidilebilir. Özellikle 400 kişilik kapasiteye sahip geniş alanı 8 metre uzunluğu ile öne çıkıyor. Hafta içi ve cumartesi günü 50 TL ücreti olan plaj, pazar ve bayram günleri ise 60 TL ile giriş olanağı vermektedir.

Adalara hangi ayda gidilir?

İlkbahar ayları, Adalar'ı ziyaret etmek için en uygun zamanlar arasında. Doğanın canlandığı, ılıman hava koşullarının olduğu, yaz kalabalığının olmadığı bu mevsimde çiçeklerin kokusunu da içinize çekebilirsiniz.


Adalar kaç saat sürer?

Heybeliada için Kartal'dan 30 dakika, Büyükada için en hızlı Bostancı üzerinden 35 dakika, Kınalıada'ya ise Kadıköy'den 25 dakikada varılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Yalova'dan da Büyükada ve Heybeliada'ya geçiş mümkündür.

Adalara hangi gün gidilir?

Yaz aylarında olduğu kadar ılık eylül günleri de Büyükada'ya gitmek için gayet uygundur. Denize girmeseniz bile yazdan kalma bir günü Büyükada'da geçirebilir, deniz kenarında akşam yemeği yiyebilirsiniz. Çok kalabalığın olduğu popüler sezonu tercih etmeyenlere Büyükada'ya bahar aylarında gitmelerini öneririz.

Yoruk Ali Plaji ne kadar?

Özellikle de Yörük Ali Plajı'na hafta içi giriş fiyatı 50 TL olarak belirlendi. Aynı şekilde hafta sonu bu plaja giriş ücreti ise 60 TL'dir.

Büyükada Beltur plajı kaç para?

BÜYÜKADA'DA BELTUR PLAJI HAFTA İÇİ 200 TL HAFTA SONU 300 TL

Bu ücrete tekne ile ulaşım, şezlong ve şemsiye ücreti dahil. Kartal ve Bostancı'dan bizim plaj iskelemize gelen ve/veya ada içinden kendi ulaşım imkanları ile gelen tüm kişiler için aynı şekilde uygulanıyor." bilgilerine yer verildi.


Büyükada ücretsiz halk plajı var mı?

Büyükada beach kültürünü yaşatan Yörükali Plajı, hem konaklama hem de plaj hizmetleri veren Yörükali tesislerine dahildir. Motel müşterileri için plaj girişi ücretsizdir. Odalarda, sıcak su, balkon, uydu yayını, mini bar ve banyo mevcuttur.

Büyükadayı gezmek ne kadar sürer?

Ortalama 1 saat sürecek yolculukla ulaşacağınız, İstanbul'un incisi ve adaların en büyüğü olan Büyükada'ya Kadıköy, Bostancı, Sirkeci ve Kabataş'tan düzenli olarak kalkan Büyükada vapur seferleri ile ulaşabilirsiniz.

Büyükada vapurla ne kadar sürüyor?

Seferlerinde akbil geçmiyor. Kartal, Pendik tarafından geliyorsanız en iyi seçenek. Zira Büyükada yolculuğu 25 dakika, Heybeliada 35 dakika sürüyor.

Benzer İçerikler