Casper Via X20 Fiyatı

Casper Via X20 Fiyatı Casper Via X20 Fiyatı, Casper VIA X20 batarya kaç mAh?, Casper VIA X30 fiyatı ne kadar?, Casper VIA X20 NFC var mı?, Casper VIA F30 ne kadar fiyatı?, Casper VIA X20 kac tl?

Casper VIA X20 batarya kaç mAh?

Casper VIA X20 batarya kaç mAh?, Sonsuz FHD ekran yapısı ile maksimum ekran alanı sunan VIA X20'nin Helio P70 işlemci ile daha yüksek performansa sahip olursunuz. Akıllı güç tasarrufu teknolojisine sahip 4510 mAh bataryası ile cep telefonunuzun bataryası gün boyu zirvede.

Casper VIA X30 fiyatı ne kadar?

Casper VIA X30 fiyatı ne kadar?, Casper Via X 20 telefon teknoloji imkanlarının kullanıldığı bir zamanda, insanların en çok kullandığı bir özellik NFC özelliği yok.

Casper VIA X20 NFC var mı?

Casper VIA X20 NFC var mı?, Duracell Şarj Edilebilir AAA 900mAh piller, 100 kez yeniden şarj edilebilir ve Uzun Ömürlü İyon Çekirdekle, her pilden inanılmaz bir güç alırsınız. Ayrıca, cihazlarınıza hemen güç sağlayabilmeniz için önceden şarj edilmiştir ve kullanılmadıklarında 12 aya kadar dolu şarjlı kalırlar.

Casper VIA F30 ne kadar fiyatı?

Casper VIA F30 ne kadar fiyatı?, Türkiye'nin teknoloji markası Casper, dijital dönüşüm sürecine sunduğu çalışmaları “iş için teknoloji” çatısı altında topluyor. Uzman mühendisleri, yeni nesil bilgisayarları, yerinde üretimi, lojistik ve teknik servis hizmetleri ile iş hayatını kolaylaştıran kurumsal çözümler sunmaktadır.

Casper VIA X20 kac tl?

Casper VIA X20 kac tl?, Casper VIA M35, en güncel telefon teknolojisi ve en güncel Android yazılımı ile beraber sunuldu.

900 mah batarya kaç saat dayanır?

900 mah batarya kaç saat dayanır?, Renk seçenekleri: Beyaz 4.777 TL. Mavi 4.777 TL.

Casper Türk malı mı?

Casper Türk malı mı?, Casper Via X20 128 GB 6 GB Ram (Casper Türkiye Garantili) Fiyatı

Casper telefon Android mi?

Casper telefon Android mi?, NFC teknolojisi sayesinde ödeme yapmak istediğiniz noktada telefonunuzu pos cihazına yaklaştırarak fiziksel kredi kartı ya da banka kartına ihtiyaç duymadan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. NFC teknolojisi mobil ödeme gerçekleştirmenin dışında telefonlar arasında telefon numarası paylaşabilme imkânı da sunar.