Citoles 5 Mg Fiyat

Citoles 5 Mg Fiyat Citoles 5 Mg Fiyat, CİTOLES 5 mg ne işe yarar?, CİTOLES ne zaman iyileştirir?, CİTOLES cinsel isteksizlik yapar mı?, Citol yan etkileri ne zaman geçer?, CİTOLES hangi hastalıklara iyi gelir?

CİTOLES 5 mg ne işe yarar?

CİTOLES 5 mg ne işe yarar?, Bu ilaç, depresyon (majör depresif durumlar) ve agorafobili (açık alan korkusu) veya agorafobisiz panik bozukluğu, sosyal anksiyete (kaygı) bozukluğu ve yaygın anksiyete bozukluğu ve obsesif-kompulsif (saplantı-zorlantı) bozukluk gibi anksiyete bozukluklarında kullanılır.

CİTOLES ne zaman iyileştirir?

CİTOLES ne zaman iyileştirir?, Semptomların giderilmesi için genellikle 2-4 hafta gereklidir. Hastanın bireysel yanıtına göre doz 5 mg'a düşürülebilir veya günde maksimum 20 mg'a çıkarılabilir. Sosyal anksiyete bozukluğu, kronik seyirli bir hastalıktır ve alınacak cevabın konsolidasyonu için 12 haftalık tedavi tavsiye edilir.

CİTOLES cinsel isteksizlik yapar mı?

CİTOLES cinsel isteksizlik yapar mı?, CİTOLES gibi ilaçlar (SSRI'lar/SNRI'lar) cinsel işlev bozukluğu semptomlarına neden olabilir (bakınız Bölüm 4). Bazı durumlarda, bu semptomlar tedaviyi durdurduktan sonra da devam etmiştir.

Citol yan etkileri ne zaman geçer?

Citol yan etkileri ne zaman geçer?, Tüm ilaçlar gibi, CİTOL'ün içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Yan etkiler genellikle tedavi başlangıcından birkaç hafta sonra yok olurlar.

CİTOLES hangi hastalıklara iyi gelir?

CİTOLES hangi hastalıklara iyi gelir?, CİTOLES, 18 yaş ve üzeri hastalarda majör depresif durumlar, agorafobili veya agorafobisiz panik bozukluğu, sosyal anksiyete bozukluğu (sosyal fobi), yaygın anksiyete bozukluğu ve obsesif kompülsif bozukluk (OKB) tedavilerinde endikedir.

CİTOLES hap bağımlılık yapar mı?

CİTOLES hap bağımlılık yapar mı?, Antidepresan ilaçlar bu gibi sorunlara neden olmaz, bağımlılık yapmaz.

CİTOLES nasıl bir antidepresan?

CİTOLES nasıl bir antidepresan?, CİTOLES 14, 28, 56 ve 84 tabletlik ambalajlarda piyasaya sunulmaktadır. bozukluk gibi anksiyete bozukluklarında kullanılır. antidepresan grubuna dahildir. Bu ilaçlar beyindeki serotonin sistemini etkileyerek serotonin düzeylerini arttırırlar.

En hafif depresyon ilacı hangisi?

En hafif depresyon ilacı hangisi?, Lustral antidepresanının çözüm bulduğu bir çok ruh hali şikâyeti vardır. En yaygın kullanılan ve en zararsız olan antidepresan olarak bilinir.

En iyi depresyon ilacı hangisi?

En iyi depresyon ilacı hangisi?, En iyi depresyon ilacı nedir? Antidepresan ilaçlarının etkililiği kişiden kişiye değişmektedir. Ancak yaygın olarak en sık reçete edilenler genellikle SSRI'lardır (Seçici serotonin geri alım inhibitörleri) çünkü yan etkileri diğerlerine göre kısmen daha azdır. En iyi bilineni ise Fluoksetin, diğer adıyla Prozac'tır.

CİTOLES ne zaman etkisini gosterir?

CİTOLES ne zaman etkisini gosterir?, Antidepresan etkinin ortaya çıkabilmesi 4-6 haftalık kullanım süresi gerektirir. Eğer şikayetlerin arasında intihar fikri varsa, bu fikir de ilaç kullanımı sırasında ilaç etkisini gösterene kadar devam eder.

Hangi antidepresan Cinselliğe iyi gelir?

Hangi antidepresan Cinselliğe iyi gelir?, Son yıllarda fluoksetin, sertralin, klomipramin, moclobemide gibi diğer antidepresanlar da cinsel işlev bozukluklarının tedavisinde sıklıkla önerilmektedir.

Kadınlarda cinsel isteği artıran ilaç var mı?

Kadınlarda cinsel isteği artıran ilaç var mı?, Kadınlarda cinsel istek artırıcı ilaç tedavileri mevcuttur. Özellikle menopoz döneminde lokal vajinal öströjen tedavileri, vajinal nemlendirici krem ve fitiller çok etkindir. Ayrıca testosteron takviyeleri hem yan etkisiz hem de hızlı cinsel istek artırıcı etkisiyle kullanılabilir.