Fisher Price fiyatı ne kadar?

Fisher Price fiyatı ne kadar? Fisher Price fiyatı ne kadar?, Fisher Price kimin ürünü?, Fisher Price yerli mi?, Fisher Price Eğitici köpekçik kaç yaş için?, Fisher Price robot hangi pil?

Fisher Price fiyatı ne kadar?

Fisher Price kimin ürünü?, 1 Temmuz 2024 tarihinde Cimri.com'da yer alan 50 Fisher Price Eğitici Oyuncak modeli içerisinde en ucuz Fisher Price Eğitici Oyuncak fiyatı 245.0 TL iken, en yüksek Fisher Price Eğitici Oyuncak fiyatı 8970.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

Fisher Price kimin ürünü?

Fisher Price kimin ürünü?, 1 Temmuz 2024 tarihinde Cimri.com'da yer alan 50 Fisher Price Eğitici Oyuncak modeli içerisinde en ucuz Fisher Price Eğitici Oyuncak fiyatı 245.0 TL iken, en yüksek Fisher Price Eğitici Oyuncak fiyatı 8970.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

Fisher Price yerli mi?

Fisher Price yerli mi?, Şirket. Mattel; Fisher Price, Barbie ve Hot Wheels gibi önde gelen birçok markaya sahip olan dünya çapında bilinen bir oyuncak üreticisidir.

Fisher Price Eğitici köpekçik kaç yaş için?

Fisher Price Eğitici köpekçik kaç yaş için?, Kaliforniya merkezli olan Fisher Price markası, birden fazla alanda ürün tasarlar. Fisher Price Türkiye başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine hizmet sunar.

Fisher Price robot hangi pil?

Fisher Price robot hangi pil?, 4 x C (R14) pil ile çalışmaktadır.

Fisher marka hangi ülkenin?

Fisher marka hangi ülkenin?, 90. yaş günümü kutlarken, Helmut Fischer GmbH'yı kurduğum ve yönettiğim birçok harika yılı düşünmek ve aynı zamanda geleceğe neşe ve güvenle bakmak istiyorum. Helmut Fischer GmbH, 1953 yılında memleketim Stuttgart, Almanya'da kuruldu.

Fisher Price ana kucağı neden toplatıldı?

Fisher Price ana kucağı neden toplatıldı?, En önemli önceliğimiz, ürünlerimizin güvenliği ve ailelerin bize duydukları güven. Fisher-Price, ürün güvenliği konusundaki taahhüdü nedeniyle, Fisher-Price® 2'si 1 arada Delüks Ana Kucağı ve Otomatik Salıncak ürününü piyasadan toplamaya karar verdi.

Fisher Price israil Mali mı?

Fisher Price israil Mali mı?, Fisher Price İsrail malı mı? İsrail'i destekliyor mu? Marka değerine dayalı olarak, Fisher Price 2023'te dünyanın en büyük oyuncak markalarından biri. Amerikan şirketi, yüzde yüz Mattel'e (Elliot Handler ve Harold Matson'a ait) ait bir yan kuruluştur.

Fisher Price hangi dil?

Fisher Price hangi dil?, Yön düğmesi, geçiş yapma tuşu ve açma kapatma düğmesi, ince motor becerilerini bebeği eğlendirerek geliştiren eğitici oyuncak. Dili seçmek için dünya düğmesine basın: İngilizce, Türkçe veya Yunanca dil seçenekleri bulunmaktadır.

Fisher Price ilk arabam kaç yaş?

Fisher Price ilk arabam kaç yaş?, Ürün Özellikleri. 12 ay ve üzeri çocuklar için uygundur. 37 x 21 x 47 cm. Ölçülerindedir.

Fisher Price köpek yıkanır mı?

Fisher Price köpek yıkanır mı?, Pelüş oyuncakları eğer etiketinde aksi belirtilmiyorsa çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Makinede yıkarken dikkat etmeniz gereken nokta, oyuncağın zarar görmeyecek şekilde temizlenmesidir. Makinede yıkama işleminde bebeğinize uygun deterjan çeşitlerini tercih ederek güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz.