İDO arabalı fiyat ne kadar?

İDO arabalı fiyat ne kadar? İDO arabalı fiyat ne kadar?, İDO arabalı feribot kaç TL?, Yalova arabalı feribot kaç TL?, Arabalı vapur ücreti ne kadar?, Eminönü Harem arabalı vapur kaç para?

İDO arabalı feribot kaç TL?

İDO arabalı feribot kaç TL?, Güncel Eskihisar Feribot Ücreti 2024 Listesi

İDO deniz seferlerine yaya binişler öğrenciler için 7,35 TL tam bilet için ise 15 TL'dir. Binek otomobil ile tek yön 230 TL'ye biniş sağlanırken motosikletle 85 TL'ye feribota giriş sağlıyorsunuz.


Yalova arabalı feribot kaç TL?

Yalova arabalı feribot kaç TL?, Mono App İndir, İDO Arabalı Sirkeci-Harem'de Otomobil Ücreti 35 TL.

Arabalı vapur ücreti ne kadar?

Arabalı vapur ücreti ne kadar?, UKOME'nin de onayladığı değişiklikler kapsamında, Bostanlı – Üçkuyular hattında sefer yapan araba vapurlarına araç biniş ücretlerinde de artışa gidildi. Araç biniş ücretleri şöyle oldu: Motosiklet 10 TL, otomobil 18 TL, minibüs/kamyonet 35 TL, midibüs 50 TL, otobüs/kamyon 65 TL, TIR 135 TL.

Eminönü Harem arabalı vapur kaç para?

Eminönü Harem arabalı vapur kaç para?, Arabalı Vapurlarda araba ile seyahat edecek yolculardan, araba ücreti haricinde ayrıca ücret alınır mı? Hayır. Yolcu için ek ücret alınmamaktadır.

Bostanlı Üçkuyular arabalı vapur ne kadar?

Bostanlı Üçkuyular arabalı vapur ne kadar?, İstanbul'dan Yalova'ya deniz yolu ile direkt ulaşım mümkündür. Yenikapı, Kadıköy ve Pendik İDO iskelelerinden Yalova'ya sefer yapan deniz otobüslerini tercih edebilirsiniz. Yenikapı'dan seferler sabah saat 07.15'de başlamaktadır. Yolculuğunuz yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Arabalı feribot ücretsiz mi?

Arabalı feribot ücretsiz mi?, Genel olarak bilet fiyatları 177 TL ile 183 TL arasında değişmektedir.

İstanbul'dan Yalova'ya arabalı vapurla nasıl gidilir?

İstanbul'dan Yalova'ya arabalı vapurla nasıl gidilir?, Güncel Eskihisar Feribot Fiyat Değişimleri

İster yaya ister araç ile feribotu kullanabilirsiniz. 2024 senesi Eskihisar feribot hizmeti yayalar için öğrenci bileti 2,32 TL iken, tam bilet fiyatı 15 TL olarak belirlendi. Otomobil ücretleri Tek yön olarak 210 TL belirlenirken, gidiş-dönüş 390 TL olarak ücretlendirildi.


İDO Pendik Yalova kaç TL?

İDO Pendik Yalova kaç TL?, Evet, Bursa Güzelyalı Yenikapı arasında arabalı feribot seferleri düzenlenmektedir.

Feribot ücreti 2024 ne kadar?

Feribot ücreti 2024 ne kadar?, Artan maliyetlerimizden dolayı İstanbul'dan Bursa'ya ve Bandırma'ya araçlı yolcu taşıdığımız hızlı feribotlarımız ile yaptığımız seferlerimizi durdurmak zorunda kaldığımızı üzülerek bildiririz.

Bursa'ya arabalı feribot var mı?

Bursa'ya arabalı feribot var mı?, İki hattımızda bir uygulama içerisinde! Eskihisar-Topçular hattımızda Gebze ↔ Yalova arasında şehirler arası, Sirkeci-Harem hattımızda Sirkeci ↔ Harem arasında şehir içi 24 arabalı vapurumuz ile 7 gün 24 saat kesintisiz sefer yapıyoruz. Yalova'ya geçin.