İphone 7 Plus Batarya Fiyat Orjinal

İphone 7 Plus Batarya Fiyat Orjinal İphone 7 Plus Batarya Fiyat Orjinal, iPhone 7 Plus batarya fiyatları ne kadar?, iPhone 7 Plus batarya ne kadara değişir?, iPhone 7 Plus orjinal batarya hangisi?, iPhone 7 batarya orjinal olduğu nasıl anlaşılır?, iPhone 7 Plus batarya bittiği nasıl anlaşılır?

iPhone 7 Plus batarya fiyatları ne kadar?

iPhone 7 Plus batarya fiyatları ne kadar?, iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 180 gün parça garantisi dahil 699 TL'dir.

iPhone 7 Plus batarya ne kadara değişir?

iPhone 7 Plus batarya ne kadara değişir?, Pilin değiştirilip değiştirilmediğini de öğrenebilirsiniz. Orijinal Apple parçaları ve işlemleri kullanılarak değiştirme yapıldıysa Pil'in yanında Orijinal Apple Parçası ifadesini görürsünüz. iPhone'unuz onarılmamışsa bu bölüm görünmez.

iPhone 7 Plus orjinal batarya hangisi?

iPhone 7 Plus orjinal batarya hangisi?, iPhone'unuzun pil sağlığını gözden geçirme

Ayarlar > Pil bölümüne gidin, sonra Pil Sağlığı ve Şarj Etme'ye dokunun. iPhone; pilinizin kapasitesi, en yüksek performansı ve pilinizin servise gösterilmesi gerekip gerekmediği ile ilgili bilgiler görüntüler.


iPhone 7 batarya orjinal olduğu nasıl anlaşılır?

iPhone 7 batarya orjinal olduğu nasıl anlaşılır?, Bu, özellikle yeni bir telefona ihtiyacınız yoksa iPhone pil ömrünüzü iyileştirmenin hızlı ve nispeten ekonomik bir yolu denilebilir. Pil değişimi ücretleri ise değişiklik gösteriyor. iPhone 14 serisi için 3200 TL ücret isteyen Apple, iPhone 13 serisi için ise fiyat etiketini 2830 TL olarak belirledi.

iPhone 7 Plus batarya bittiği nasıl anlaşılır?

iPhone 7 Plus batarya bittiği nasıl anlaşılır?, iPhone'unuzun pilini ne zaman değiştirmeniz gerektiğini bilmek önemlidir, çünkü zamanla ve kullanım ile pilin kapasitesi azalır. Apple, bir iPhone'un pilinin, orijinal kapasitesinin %80'in altına düşmesi durumunda değiştirilmesini tavsiye etmektedir.

iPhone pil değişim ücreti ne kadar?

iPhone pil değişim ücreti ne kadar?, Bu değişim sayesinde kapanma sorununun önüne geçilebildiği belirtilirken, batarya kimyasal olarak eskidikçe verdiği çıkış azalıyor. Bunun sonucunda da otomatik olarak çekirdek hızları azaldığı için telefonun performansı ciddi oranda düşüyor.

iPhone pil ömrü kaç olunca değişmeli?

iPhone pil ömrü kaç olunca değişmeli?, Pil sağlığı minimum 90 olmalı.

iPhone batarya değişimi olunca ne olur?

iPhone batarya değişimi olunca ne olur?, Türkiye'de yalnızca Rova batarya tüm testlerden geçmiş ve onay almış Apple iPhone batarya markasıdır. Rova batarya garanti süresi 12 ay KVK tarafından yapılmaktadır. iPhone batarya kategorisindeki tüm ürünler ve sitemizden yapacağınız herhangi bir alışveriş de ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz.