Istanbul'dan Kastamonu'ya bilet fiyatları ne kadar?

Istanbul'dan Kastamonu'ya bilet fiyatları ne kadar? Istanbul'dan Kastamonu'ya bilet fiyatları ne kadar?, Istanbul Kastamonu bilet fiyatı ne kadar?, Istanbul Kastamonu uçak bileti kaç lira?, Kastamonu istanbul bilet ücreti ne kadar?, Istanbul Kastamonu otobüs yolculuğu kaç saat?

Istanbul Kastamonu bilet fiyatı ne kadar?

Istanbul Kastamonu bilet fiyatı ne kadar?, İstanbul - Kastamonu arası en hızlı seferimiz yaklaşık 6 saat 15 dakika saat sürmektedir.

Istanbul Kastamonu uçak bileti kaç lira?

Istanbul Kastamonu uçak bileti kaç lira?, Tarih kokan sokakları ve ruhunuzu dinlendiren doğal güzellikleri ile kendine hayran bırakan bu şehri keşfetmek için Pegasus'u tercih ederek en uygun ve ucuz uçak bileti avantajlarından siz de hemen yararlanabilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kastamonu'ya direkt uçuşlarımızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kastamonu istanbul bilet ücreti ne kadar?

Kastamonu istanbul bilet ücreti ne kadar?, Kabul edilen zam teklifi kapsamında, tam elektronik bilet ücreti 9,90 liradan 15 liraya, öğrenci elektronik bileti 4,83 liradan 7,32 liraya, öğretmen elektronik bileti 7,09 liradan 10,74 liraya, tam abonman ücreti 777 liradan 1177 liraya, öğrenci abonman ücreti ise 140 liradan 212 liraya yükseldi.

Istanbul Kastamonu otobüs yolculuğu kaç saat?

Istanbul Kastamonu otobüs yolculuğu kaç saat?, Kastamonu-İstanbul arası uçuş mesafesi toplam 403 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 20 dakika sürüyor. Kastamonu-İstanbul uçuşları için en uygun gün hangisi? Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Kastamonu-İstanbul uçuşları için en uygun gün: Perşembe.

Sabiha Gökçen'den Kastamonu'ya uçuş var mı?

Sabiha Gökçen'den Kastamonu'ya uçuş var mı?, Kastamonu - Antalya arası toplam 728 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 14 saat 30 dakika sürüyor.

Istanbul bileti kaç lira oldu?

Istanbul bileti kaç lira oldu?, Otobüs sefer saatleri sabah 07.15'de başlayıp, gece saat 20.50'de son bulmaktadır. Otobüs seferleri yoğunluğuna göre 5-10-15-30 dakika aralıklarla çalışmaktadır.

Kastamonu istanbul uçak kaç dakika?

Kastamonu istanbul uçak kaç dakika?, İstanbul-Kastamonu uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı, varış için Kastamonu Havalimanı kullanabilirsiniz. İstanbul-Kastamonu arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? İstanbul-Kastamonu arası uçuş mesafesi toplam 403 kilometre.

Istanbul'dan Sinop'a uçak fiyatları ne kadar?

Istanbul'dan Sinop'a uçak fiyatları ne kadar?, İstanbul - Kastamonu arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 41 dakika sürmektedir. İstanbul - Kastamonu arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Kastamonu'dan hangi illere uçak var?

Kastamonu'dan hangi illere uçak var?, 2024 İstanbul otobüs ücretlerinde, tam elektronik bilet ücreti 15 liradan 17,7 liraya, öğrenci elektronik bileti 7,32 lirada 8,63 liraya, öğretmen elektronik bileti 10,74 liradan 12,76 liraya, tam abonman ücreti 1177 liradan 1.388,86 liraya, öğrenci abonman ücreti ise 212 liradan 250,16 liraya yükseldi.

Ankara Kastamonu kac lira?

Ankara Kastamonu kac lira?, -Yeni zamlı tarifeye göre; İstanbulkart tam basım 15 TL'den 17.70 TL'ye çıktı. Öğrenci basımı 8.63 TL oldu. Sosyal kart/Öğretmen kartı tek basım 12.67 TL'ye yükseldi. -Metrobüs tam bilet 26,25 lira, öğrenci 8,64 lira, sosyal kart (öğretmen ve 60 yaş) 14,40 lira oldu.