Istanbul Edirne bilet fiyatları ne kadar?

Istanbul Edirne bilet fiyatları ne kadar? Istanbul Edirne bilet fiyatları ne kadar?, Istanbul Edirne otobüs kaç TL?, Edirne istanbul bilet kaç TL?, Istanbul Edirne otobüsleri nereden kalkıyor?, Edirne yol parası ne kadar?

Istanbul Edirne otobüs kaç TL?

Istanbul Edirne otobüs kaç TL?, Ucuz İstanbul - Edirne otobüs bileti fiyatları yaklaşık 300,00 TL tutarındadır.

Edirne istanbul bilet kaç TL?

Edirne istanbul bilet kaç TL?, İstanbul Avrupa-Edirne otobüs seferleri Esenler Otogarı veya Alibeyköy Otogarı otogarında başlar ve Edirne Otogarı terminalinde biter.

Istanbul Edirne otobüsleri nereden kalkıyor?

Istanbul Edirne otobüsleri nereden kalkıyor?, Bu düzenlemede TÜİK Tüketici Fiyat Endeksi Mart 2022 değeri ile Temmuz 2022 değeri kullanılarak ortalama artış oranı tespit edilmiş ve toplu taşıma ücret tarifesi kısaca Öğrenci:4,75 TL, Sivil:6,88 TL, Nakit:8,75 TL, Kredi Kartı:8,75 TL, İki Binişlik Kart:17,00 TL olarak kabul edilmiştir.

Edirne yol parası ne kadar?

Edirne yol parası ne kadar?, İşte, güncel ücretler… OTOBÜS ÜCRETLERİ 2023 NE KADAR ZAMLANDI ? İETT tarafından toplu taşıma araçlarına yapılan zam oranı yüzde 51.52 olarak açıklandı. Tam bilet 9,90'dan 15 TL'ye yükseldi.

İstanbul otobüs parası kaç TL?

İstanbul otobüs parası kaç TL?, Her gün karşılıklı olarak 2 adet seferin düzenlendiği tren hattında sefer süresi yaklaşık 4 saat 8 dakikadır. İstanbul-Edirne arası tren ücreti Eylül 2023 itibarıyla 190₺ olarak belirlenmiştir.

Edirne Otogar Esenler Otogar arası kaç saat?

Edirne Otogar Esenler Otogar arası kaç saat?, Edirne seferi yapan otobüs firmaları başlıca Ak Tur Turizm, Astor Seyahat, Balıkesir Hakser Turizm, Balıkesir Uludağ, Balıkesir Uludağ Turizm, Balıkesir Vip Turizm, Barış Seyahat, Başkent Turizm, Bursa Turizm, Buzlu Turizm, Çanakkale Truva, Çanakkale Truva Turizm firmalarıdır.

Edirne İstanbul arası tren bileti ne kadar?

Edirne İstanbul arası tren bileti ne kadar?, Edirne İstanbul arası 228 km'dir. Bu mesafede yolculuk yapmak için özel aracınızı tercih edebilirsiniz. İstanbul ile Edirne arasında bulunan otoyolu kullanarak kısa süre içerisinde yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Söz konusu yolculuk 2 saat ile 2 saat 30 dakika arasında tamamlanacaktır.

Edirne istanbula ne kadar?

Edirne istanbula ne kadar?, Şehir Merkezinden Edirne Otogarı'na Ulaşım

Şehrin her noktasına 1, 1T, 3, 3A, 3B 3C ve 7B numaralı belediye otobüslerini kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.


Edirne'ye hangi otobüs firmaları gidiyor?

Edirne'ye hangi otobüs firmaları gidiyor?, D100'den parasız yoldan gidebilirsiniz, kınalı,çorlu ve lüleburgazdan geçerek edirneye ulaşabilirsiniz. Edirneye gitmek için otoyolu kullanmak zorunda değilsiniz.

Istanbul'dan Edirne'ye kaç saat yol?

Istanbul'dan Edirne'ye kaç saat yol?, TAKSİ ÜCRETLERİ 2024

Sarı taksilerde açılış 24,55 lira, kilometre başına 17,62 lira, indi-bindi 90 lira oldu. Turkuaz taksilerde açılış 28,24 lira, kilometre başına 20,25 lira, indi-bindi 102,5 lira oldu.