Istanbul Tokat bilet fiyatları ne kadar?

Istanbul Tokat bilet fiyatları ne kadar? Istanbul Tokat bilet fiyatları ne kadar?, Tokat istanbul otobüs biletleri ne kadar?, Istanbul Tokat uçak bileti ne kadar?, Istanbul Tokat arası otobüs kaç saat sürüyor?, Tokat otobüs firmaları hangileri?

Tokat istanbul otobüs biletleri ne kadar?

Tokat istanbul otobüs biletleri ne kadar?, İstanbul - Tokat arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 23 dakika sürmektedir. İstanbul - Tokat arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Istanbul Tokat uçak bileti ne kadar?

Istanbul Tokat uçak bileti ne kadar?, İşte, güncel ücretler… OTOBÜS ÜCRETLERİ 2023 NE KADAR ZAMLANDI ? İETT tarafından toplu taşıma araçlarına yapılan zam oranı yüzde 51.52 olarak açıklandı. Tam bilet 9,90'dan 15 TL'ye yükseldi.

Istanbul Tokat arası otobüs kaç saat sürüyor?

Istanbul Tokat arası otobüs kaç saat sürüyor?, Şehir merkezine uzaklığı 20 km olan Tokat Havalimanı'na haftanın belli günlerinde sefer yapılmaktadır.

Tokat otobüs firmaları hangileri?

Tokat otobüs firmaları hangileri?, İstanbul-Tokat arası uçuş mesafesi toplam 653 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Istanbul Tokat otobüs bileti ne kadar?

Istanbul Tokat otobüs bileti ne kadar?, İstanbul - Tokat rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Istanbul otobüs biletlerinin fiyatları ne kadar?

Istanbul otobüs biletlerinin fiyatları ne kadar?, Niksar - Tokat otobüs bileti fiyatı en ucuz 50,00₺'dir.

Tokat'a her gün uçak var mı?

Tokat'a her gün uçak var mı?, Kamil Koç Tokat istikametine giden konforlu otobüsler ile hizmetinizde! Tokat otobüs bileti fiyatları 110.00 TL'den başlamaktadır. Kamil Koç Anadolu'nun birçok noktasına seferleri aracılığı ile ulaşmaktadır. Bu yüzden her nereye seyahat etmek istiyorsanız, Kamil Koç size uygun bir rota sunar.

Istanbul Tokat uçak ile kaç saat?

Istanbul Tokat uçak ile kaç saat?, Ucuz Tokat - İstanbul otobüs bileti fiyatları yaklaşık 1.200,00 TL tutarındadır.

Tokata hangi uçak firması gidiyor?

Tokata hangi uçak firması gidiyor?, 2024 İstanbul otobüs ücretlerinde, tam elektronik bilet ücreti 15 liradan 17,7 liraya, öğrenci elektronik bileti 7,32 lirada 8,63 liraya, öğretmen elektronik bileti 10,74 liradan 12,76 liraya, tam abonman ücreti 1177 liradan 1.388,86 liraya, öğrenci abonman ücreti ise 212 liradan 250,16 liraya yükseldi.

Tokat istanbul otobüs kaç km?

Tokat istanbul otobüs kaç km?, -Yeni zamlı tarifeye göre; İstanbulkart tam basım 15 TL'den 17.70 TL'ye çıktı. Öğrenci basımı 8.63 TL oldu. Sosyal kart/Öğretmen kartı tek basım 12.67 TL'ye yükseldi. -Metrobüs tam bilet 26,25 lira, öğrenci 8,64 lira, sosyal kart (öğretmen ve 60 yaş) 14,40 lira oldu.