Kondom Fiyatları

Kondom Fiyatları Kondom Fiyatları, Hangi boy prezervatif alınmalı?, Eczane prezervatif satıyor mu?, Prezervatif fiyatları ne kadar?, 1 kondom kaç defa kullanılır?, En çok zevk veren prezervatif hangisi?, Kadınlar hangi prezervatif sever?, a101 de prezervatif var mı?

Hangi boy prezervatif alınmalı?

5 cm genişlik, 16 cm uzunlukta penis için küçük prezervatif, 6.5 cm genişlik, 18 cm uzunlukta penis için standart prezervatif, 7.5 cm genişlik, 22 cm uzunlukta penis için büyük prezervatif kullanabilirsiniz.

Eczane prezervatif satıyor mu?

Prezervatifler, cinsel sağlık hizmeti sunan yerlerde veya eczanelerde kolayca bulunabilirler. Bazı sağlık kuruluşları prezervatifleri ücretsiz olarak da dağıtabilirler.


Prezervatif fiyatları ne kadar?

%22 indirimle Okey Nirvana Hot 20'li Prezervatif 159 TL'ye, %35 indirimle Okey Nirvana 40'lı Prezervatif Avantaj Paketi 314 TL'ye, %7 indirimle Okey Ultra Hisset 20'li 3 Adet Prezervatif 449 TL'ye, %32 indirimle Durex Maraton 20'li Prezervatif 148 TL'ye sahip olabilirsiniz.

1 kondom kaç defa kullanılır?

Kondom bir kere kullanıldıktan sonra atılmalıdır. Yedek kondom bulundurulmalıdır. Kondomu kayganlaştırmak için, herhangi bir yağ, yağlı madde veya vazelin kullanılmamalıdır. Bu maddeler bir kaç saniye içinde kondomun bozulmasına neden olur.

En çok zevk veren prezervatif hangisi?

OKEY Zirve, tırtıklı ve kabartmalı özel dokusu sayesinde partnerlere daha fazla zevk verir.

Kadınlar hangi prezervatif sever?

Meyve aromalı prezervatif

Kadınlar aromalıları daha çok tercih etmektedir, çünkü aromanın hoş kokusu, penisten gelen kokuyu bastırarak kadınların daha iyi odaklanmasını sağlamaktadır. Durex Çilek prezervatif, çilek aromalı kayganlaştırıcı içerir. Deneyin ve seksi daha da keyifli ve tatlı hale getirin.


a101 de prezervatif var mı?

En uygun fiyatlı Okey prezervatif çeşitlerini a101.com.tr adresinde bulabilir, kolay sipariş ve hızlı teslimatla adresinize kadar isteyebilirsiniz.


En güvenli prezervatif nereden alınır?

Havada seks kokusu var ve en acilinden kondom gerekiyorsa en yakın market, eczane ve kozmetik mağazasına gidebilirsiniz. Tabii, güvenli ve haz dolu deneyimlere hazırlıklı olmak için elinizin altında daima kondom bulundurmakta yarar var.

Tırtıklı prezervatif ne işe yarar?

Hijyen yönünün ardından sadece ilişkide bulunmakla kalmayıp bu birleşimden en yüksek hazzın alınabilmesi için yüzeyindeki tırtıklı çıkıntıdan yararlanılır. Erken boşalma ve ereksiyon gibi performans sıkıntısı çeken erkekler için geciktiricili seçenekleri ile ilişkiden duyulacak tutkunun süresini uzatır.

1 kutuda kaç prezervatif olur?

Ürünler çoğunlukla; 5'li, 10'lu, 20'li, 30'lu ve 50'li paketlerde satışa sunulur. Ürün sayısı fiyat politikasının belirlenmesi üzerinde etkilidir. Fazla sayıda prezervatif içeren seçenekler, uzun vadede hesaplıdır.

Ücretsiz prezervatif nasıl alınır?

"Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastanelerde, sağlık ocaklarında ve ana çocuk sağlığı-aile planlaması merkezlerinde doğum kontrol hapları ile prezervatifler için halktan ücret alınmayacak."

Prezervatif yerine ne kullanabiliriz?

Streç film ve eldivenler kondom gibi birer bariyer. Yani hastalık geçmesini engelleyen kaleler. Streç filmin cinsel organlar, kalçalar ve karın bölgesine birkaç kat sarılması, elle uyarımlar yapılırken eldiven kullanılması güvenli seks için birer çözüm. Ancak bir kez kullanılması gerektiğini unutmamak kaydıyla.

Benzer İçerikler