Ray Spot Fiyatları

Ray Spot Fiyatları Ray Spot Fiyatları, Ray Spot evde kullanılır mı?, Ray Spot kaç cm de bir takılır?, Ray Spot ne?, Ray Spot kaç lümen?, Bir odayı kaç spot aydınlatır?

Ray Spot evde kullanılır mı?

Ray Spot evde kullanılır mı?, Ray spotlar hem ev hem de ticari mekanlarda kullanım için idealdir, çünkü aydınlatma ihtiyacınıza göre ayarlanabilir bir yapıya sahiplerdir. Ray spot sistemi, farklı alanlarda farklı aydınlatma ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde uyum sağlayabilir.

Ray Spot kaç cm de bir takılır?

Ray Spot kaç cm de bir takılır?, Yüzeye veya tavana monte edilebilen bu aydınlatma elamanlarının yönünü ve türünü istediğiniz bir şekilde değiştirebilirsiniz. 3-Ray Spot Aydınlatma Elemanlarının İdeal Uzaklığı 30-60 cm Aralığında Olmalıdır!

Ray Spot ne?

Ray Spot ne?, Ray spotlar, tavana ya da duvara monte edilerek, belli bir alana ışık yansıtıp dikkat çekici ve hoş bir görüntü oluşturmayı sağlayan spot lamba modelidir. Ray spotların en büyük avantajı, hareket edebilir özellikle olmasıdır.

Ray Spot kaç lümen?

Ray Spot kaç lümen?, Odanın büyüklüğünü hesaplayarak en uygun ampulü bulabilirsiniz. Yaklaşık olarak her m2 için 100 lümen ışık akısına ihtiyaç bulunmaktadır. Şayet ampulü kullanacağınız oda 20 m2 ise 2000 lumen değerinde ya da 1000 lümen değerinde ampul gerekmektedir.

Bir odayı kaç spot aydınlatır?

Bir odayı kaç spot aydınlatır?, Dekoratif amaçlı olarak da kullanılan duvar spot lamba yanındaki mandalları sayesinde tavana rahat bir şekilde yerleşir. Lambaların takılacağı noktaları önceden belirlemeniz montaj sürecinde işinizi kolaylaştırır. Duvar kenarı ile spot ışığı arasındaki ideal spot lamba aralığı en az 20 cm olmalıdır.

Spotlar arası mesafe kaç olmalı?

Spotlar arası mesafe kaç olmalı?, Spot Lamba Kaç Watt Olmalı? Spot ışık ürünleri çoğu zaman tavan aydınlatmak için kullanılır. Ayrıca birkaç spot lamba bir arada tercih edildiğinden dolayı çok yüksek güce ihtiyaç duyulmaz. Ortalama 6W size yeterli olacak olsa da daha büyük alanlar için 12W'a kadar tercih edebilirsiniz.

Spotlar kaç watt olmalı?

Spotlar kaç watt olmalı?, Bu 30.000 saat veya 150.000 saat ömür olarak değişmektedir.

Spot lamba ömrü ne kadardır?

Spot lamba ömrü ne kadardır?, Doğal beyaz ışık (4000-4500 Kelvin)

Kişilerde ve çalışanlarda enerjik ve ferahlatıcı bir ruh hali yarattığı için ofis ve ev-ofislerde tercih edilir. Aynı zamanda, 4000 – 4500 Kelvin renk sıcaklığındaki ışık detay görmemizi destekler ve nesnelerdeki kusurları daha kolay görmemizi sağlar.