Realme C15 Fiyat

Realme C15 Fiyat Realme C15 Fiyat, Realme C15 ne zaman çıktı?, Realme C15 kaç gb?, Realme C15 kablosuz şarj özelliği var mı?, Realme C53 fiyatı ne kadar?, Realme C55 fiyatı ne kadar?

Realme C15 ne zaman çıktı?

Realme C15 ne zaman çıktı?, Oppo Realme C15 64 GB hafıza seçeneği ile geniş bir depolama alanı sunuyor. Dahili alan, 256 GB'a kadar artırılabilir hafıza ile destekleniyor. Böylece verileri cihaza kaydetme, uygulama indirme ve kullanma sorunsuzca gerçekleşiyor.

Realme C15 kaç gb?

Realme C15 kaç gb?, Daha fazla batarya gücü, daha uzun batarya ömrü demektir. Cihaz Qi gibi bir kablosuz şarj standardını destekler.

Realme C15 kablosuz şarj özelliği var mı?

Realme C15 kablosuz şarj özelliği var mı?, Realme C15 16.5 inç geniş ekranı, kamera özellikleri ve yüksek performansı ile teknolojisinin son noktasına ulaşıyor.

Realme C53 fiyatı ne kadar?

Realme C53 fiyatı ne kadar?, %0'dan %50'ye sadece 29 dakikada şarj olan segmentin en hızlı şarjı.

Realme C55 fiyatı ne kadar?

Realme C55 fiyatı ne kadar?, Telefonunuzun "Ayarlar" uygulamasını açın. "Bağlantı tercihleri"ne veya "Diğer bağlantılar" seçeneğine dokunun. NFC'yi açın.

Realme C15 ekran kaç inç?

Realme C15 ekran kaç inç?, Benzersiz Güvenlik: Type-C şarj cihazı, Realme cep telefonunu aşırı akımdan, aşırı ısınmadan ve aşırı şarjdan koruyabilen, pil dolduğunda şarjı durdurabilen yerleşik çoklu koruma sistemine sahiptir. Cihazınızı hızlı, güvenli ve istikrarlı bir şekilde şarj eder, pil ömrünüzü en üst düzeye çıkarır.

Realme C55 kaç dakikada şarj olur?

Realme C55 kaç dakikada şarj olur?, Suya ve toza dayanıklılık özelliği bulunmayan Realme C25 kullanıcılara 5G desteği de sunmamaktadır.

Realme c15 NFC özelliği nasıl açılır?

Realme c15 NFC özelliği nasıl açılır?, Beş katmanlı koruma, 30W hızlı şarj cihazı ve pil, güvenlik endişenizi azaltır.