Triger Seti Fiyatı

Triger Seti Fiyatı Triger Seti Fiyatı, Triger kayışı değiştirmek kaç TL?, Triger kayışı bittiğini nasıl anlarız?, Triger seti değiştirmek kaç saat sürer?, Triger kayışı ömrü kaç km?, Triger kayışı neden pahalı?

Triger kayışı değiştirmek kaç TL?

Triger kayışı değiştirmek kaç TL?, 350 TL - 6.500 TL

Profesyonel ve güvenilir Triger Kayışı Değişimi hizmeti almak istersen talep oluşturabilir, gelen Triger Kayışı Değişimi fiyatlarını karşılaştırabilir ve ihtiyacını kolayca karşılayabilirsin.


Triger kayışı bittiğini nasıl anlarız?

Triger kayışı bittiğini nasıl anlarız?, Bunun birkaç belirtisi vardır, ancak en belirgin olanı motorun çalışmamasıdır. Diğer belirtiler arasında tıkırtı sesi, yanık kokusu ve güçlü bir soğutma sıvısı kokusu bulunur. Triger kayışı arızası ciddi bir sorundur. Bir triger kayışı arızasından şüphelenirseniz mümkün olan en kısa sürede tamir ettirmeniz önemlidir.

Triger seti değiştirmek kaç saat sürer?

Triger seti değiştirmek kaç saat sürer?, Genellikle bu değişim 2-3 saatlik bir sürede tamamlanır. Triger setinin değişmesi esnasında başka parçaların da sorunlu olduğu tespit edilirse bunların da değişmesi gerekebilir. Tabi bu durumda triger değişimi için ayrılan süre de uzayacaktır. Bazı araçlarda triger kayışı yerine triger zinciri vardır.

Triger kayışı ömrü kaç km?

Triger kayışı ömrü kaç km?, Triger Kayışı Değişimi Ne Zaman Yapılır? Triger kayışının değişimi sadece ömrünü doldurduğu zaman gerçekleştirilmez. 3 yıldan kısa süre içerisinde 90 bin kilometre katedildiyse triger kayışı kontrol edilir ve çoğunlukla değiştirilir. Kısacası 90 bin kilometre ya da 3 yıl içerisinde kayış değiştirilmelidir.

Triger kayışı neden pahalı?

Triger kayışı neden pahalı?, Triger kayışı çok pahalı birşey değil zaten. Ancak triger kayışının değişme zamanı geldiğinde, sadece kayış değil bir yığın ıvır zıvır da değişiyor, ki asıl masrafı bunlar yapıyor. O yüzden öyle pahalı ücretler ortaya çıkıyor. asıl işçilik fazla tutuyor da o yüzden.

Triger kayışı ile birlikte neler değişir?

Triger kayışı ile birlikte neler değişir?, Triger kayışı değiştirilirken, aracın soğutma araçları da değiştirilebilir. Bu sayede kayışın sertleşmesi ya da çatlamasına neden olabilecek etkenler azaltılır. Triger kayışı ile birlikte neler değişir araştırmacıları için; su pompası, termostat veya radyatör gereçleri sayılabilir.

Yolda giderken triger kayışı koparsa ne olur?

Yolda giderken triger kayışı koparsa ne olur?, Bu durum motorun durmasına neden olur. Otoban gibi hız limitinin yüksek olduğu alanlarda triger kayışının kopması, güvenlik açısından oldukça tehlikelidir. Triger kayışı koptuğunda motor gürültülü bir şekilde ses çıkarmaya başlar. Bunun yanı sıra araç kaputunun altından siyah bir duman gelebilir.

Triger kayışı zamanında değişmezse ne olur?

Triger kayışı zamanında değişmezse ne olur?, Triger Kayışı Zamanında Değişmez İse Ne Olur? Triger kayışı triger zincirinden farklı olarak değişim zamanı geldiğinde ses yapmaz. Ömrü dolduğunda koparak subapların eğilmesine veya kırılmasına sebep olabilir. Böyle bir şey başınıza geldiğinde aracınız direkt olarak stop edecektir.