Vagi Hex Fiyat

Vagi Hex Fiyat Vagi Hex Fiyat, VAGI Hex fitil ne işe yarar?, Vajinal tablet nasıl kullanılır?, VAGI simplex kapsül ne işe yarar?, VAGI simplex hamilelikte kullanılır mı?, Fitil vajinayı nasıl temizler?

VAGI Hex fitil ne işe yarar?

VAGI Hex fitil ne işe yarar?, VAGI-HEX® güçlü bir vajinal mikrop öldürücüdür (antiseptik). VAGI-HEX® heksetidin içermektedir ve doğal vajinal flora üzerine kötü bir etkisi olmadığı gösterilmiştir. Her kutuda 12 adet vajinal tablet bulunan formda kullanıma sunulmaktadır. VAGI-HEX®, vajinal enfeksiyonlarda kullanılır.

Vajinal tablet nasıl kullanılır?

Vajinal tablet nasıl kullanılır?, İlacı uygulamadan önce sırt üstü yatınız. Bacaklarınızı hafifçe yukarı doğru çekiniz. EXAGYN®'i vajinaya (hazneye) yerleştirerek mümkün olduğu kadar derine itiniz. Vajinal tableti yerleştirdikten sonra mümkünse yarım saat ayağa kalkmayınız.

VAGI simplex kapsül ne işe yarar?

VAGI simplex kapsül ne işe yarar?, Endikasyon: Vagi-Simplex Vajinal Kapsül, Tekrarlayan Herpes Simpleks 2 (Hsv-2) larının Önlenmesinde, (Örneğin, Kandidiyazis), Viral (Örneğin, ler) Ve yel lar İle Doğum Sonrası Lezyonların Tedavisine , Koruyucu Bir Bariyer Oluşturur.

VAGI simplex hamilelikte kullanılır mı?

VAGI simplex hamilelikte kullanılır mı?, Gebelik dönemi

Bu dönemde kullanılmamalıdır. Ancak gebeliğin 3. ayından sonra kullanımı ile ilgili klinik çalışmalar mevcuttur ve çalışmalar anne ve fetusa herhangi bir zararı ortaya koymamıştır.


Fitil vajinayı nasıl temizler?

Fitil vajinayı nasıl temizler?, Fitil Tedavisi: Fitil, vajinal mantar hastalığında etkili bir çözümdür. Fitil tedavisinde, fitil vajinaya yerleştirilir ve bir süre sonra kendiliğinden çözünür. Çözünen fitilin dışarı atılması sırasında ilacın çözünmüş hali de olacağından daha yoğun bir akıntı görülebilir.

VAGI Hex nedir nasıl kullanılır?

VAGI Hex nedir nasıl kullanılır?, 6 gün boyunca, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanır. Sabahları ve akşam yatağa gitmeden önce, sırt üstü yatarken, vajinal kanal içine derin olarak yerleştirin.

Vajinal fitilin dışarı akması normal mi?

Vajinal fitilin dışarı akması normal mi?, Eriyen çözülen fitil işlevini gördükten sonra dışarıya atılmalıdır. Vücut bunu kendisi yapar. Fitil dışarıya atılırken ilaç çözüldüğü için vajinada akıntı daha yoğun hissedilir. Oluşan bu yoğun akıntı ilacın çözüldüğünün göstergesidir.

Cinsel ilişkiden sonra fitil kullanılır mı?

Cinsel ilişkiden sonra fitil kullanılır mı?, Fitil ve diğer sperm öldürücüler (spermisitler) her cinsel ilişkiden 15 dakika önce hazneye bir adet (olabildiğince derine) yerleştirilir. Koruyucu etkileri 1 saat sürer. Uygulamadan sonra bir saat geçmişse ya da ikinci kez cinsel ilişki olacaksa yeniden spermisit uygulanmalıdır.

Vajinal fitil nereye yerleştirilir?

Vajinal fitil nereye yerleştirilir?, Genellikle, her gece yatmadan önce, vajinaya yerleştirilirler. Bu işlem, kullanıcıya göre farklılık gösterse de, genellikle fitilin içeriği tamamen vajinaya yerleştirilir ve fitilin tamamen erimesi beklenir. Vajinal fitillerin kullanımı sırasında, bazı yan etkiler veya hassasiyetler oluşabilir.

VAGI Hex vajinal tablet nasıl kullanılır?

VAGI Hex vajinal tablet nasıl kullanılır?, Vajinit tedavisinde vajinal antiseptik olarak endikedir. 4.2 Pozoloji ve uygulama şekli Pozoloji/Uygulama sıklığı ve süresi: 6 gün boyunca, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanır. kesilmemelidir.

Vagi Flora mantara iyi gelir mi?

Vagi Flora mantara iyi gelir mi?, Vajinada doğal halde bulunan yararlı probiyotik ve prebiyotikleri içerir ve bunların çoğalmasını sağlar. Mantar ve bakteri enfeksiyonlarına karşı vajinal floranın düzelmesini sağlar.

Vajina flora bozukluğu neden olur?

Vajina flora bozukluğu neden olur?, Antibiyotik kullanımı, bağışıklık sisteminin çökmesi, vajina içinin aşırı yıkanması, tahriş edici maddeler bu faydalı bakterileri azaltır ve yok ederse o zaman vajinal flora bozulur ve hastalık yapan etkenler çoğalır.