Boru Anahtarı Fiyatları

Boru Anahtarı Fiyatları Boru Anahtarı Fiyatları, Boru anahtarı fiyatı ne kadar?, Boru anahtarına ne denir?, Izeltaş boru anahtarı kaç?, Boru anahtarı mı ingiliz anahtarı mı?, 2 parmak boru ne kadar?

Boru anahtarı fiyatı ne kadar?

Boru anahtarı fiyatı ne kadar?, Boru Anahtarı Sıkça Sorulan Sorular

%5 indirimle Eltos 1.5" Maşalı Boru Anahtarı 480 TL'ye, %32 indirimle Ceta Form I12-40 Mini Zincirli Boru Anahtarı 4'' - 300 mm 899 TL'ye, %52 indirimle Ceta Form I06-10-2 Ağır Sanayi Tipi Boru Anahtarı 699 TL'ye sahip olabilirsiniz.


Boru anahtarına ne denir?

Boru anahtarına ne denir?, Plastik boru anahtarı genellikle iki ana parçadan oluşur. Bunlar sap ve çene olarak adlandırılır. Sap, elde tutulan kısmı temsil ederken çene ise tesisat bağlantısını sıkıştırmak veya gevşetmek için kullanılan bölümdür.

Izeltaş boru anahtarı kaç?

Izeltaş boru anahtarı kaç?, %15 indirimle İzeltaş 2110 8" 34 mm Ağır Tip Boru Anahtarı 1.010TL'ye, %17 indirimle İzeltaş 2100 Stilson Boru Anahtarı 18'' 1.648TL'ye, %5 indirimle Izeltas Masali Boru Anahtari 2.0" (85°) 2201 1.750TL'ye, %11 indirimle İzeltaş 2201 Maşalı Boru Anahtarı 690 MM 2.541TL'ye sahip olabilirsiniz.

Boru anahtarı mı ingiliz anahtarı mı?

Boru anahtarı mı ingiliz anahtarı mı?, Boru anahtarları ağır tip el aletleridir. Çalışma şekli daha çok kurbağacık yada İngiliz anahtarı olarak bilinen anahtarlar ile aynıdır. Ancak çene genişliği ve çapından dolayı kurbağacık ve İngiliz anahtarına oranla daha büyük işlerde kullanılırlar.

2 parmak boru ne kadar?

2 parmak boru ne kadar?, Zincirli boru anahtarı, boru bağlantılarını sıkıp gevşetmek için kullanılan bir tür el aletidir. Genellikle boruların sıkıca tutulabilmesi için zincirli bir yapıya sahiptir. Zincirli boru anahtarları farklı boyutlarda üretilir ve farklı ölçülerdeki borular için uygun modeller bulunmaktadır.

Zincir boru anahtarı nedir?

Zincir boru anahtarı nedir?, Boru anahtarını evinizde bir boruyu sıkmakta, bir çeşmeyi sıkıştırıp monte etmekte ya da yerinden sökmekte, büyük bir contayı (musluk contası) sıkıştırmakta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Boru anahtarı nerede kullanılır?

Boru anahtarı nerede kullanılır?, Profesyonel kalite, ağır işler için uygun maşalı boru anahtarı Yüksek kalite dövme krom vanadyum çelik Sağlam tutuşlu, dişli 90º ağız Lake cilalı Uzunluk: 31,5cm Ağız açıklığı: 4,2cm .

Boru anahtarı 1 inç kaç cm?

Boru anahtarı 1 inç kaç cm?, Manşon boru anahtarlarının kullanım alanları son derece geniştir. Silindirik parçaları sıkma ya da sökme işlemlerinde manşon boru anahtarları fazlasıyla kullanışlıdır. Bu boru anahtarları güçlendirilmiş çene yapısı sayesinde yüksek kavrama yetisine sahiptir.