Raf Fiyatları

Raf Fiyatları Raf Fiyatları, Bir raf kaç kg taşır?, Raf yüksekliği ne kadar olmalı?, Raf türleri nelerdir?, Çelik raf paslanır mı?, Raf derinliği ne kadar?

Bir raf kaç kg taşır?

Bir raf kaç kg taşır?, Ağır rack raf sisteminde rafların taşıma kapasitesi kullanılacak travers kesitlerine bağlıdır. Genellikle 1000 kg. ile 4500 kg. arasında değişmektedir. Travers kesitleri her rafta taşınacak yük miktarına göre belirlenmektedir.

Raf yüksekliği ne kadar olmalı?

Raf yüksekliği ne kadar olmalı?, Raf tabanı 40 cm, üst raflar ise 30 cm aralıklar ile hazırlanır. Market raf sistemlerinin standart yüksekliği 225 cm olarak belirlenmiş ve amaca uygun olduğu görülmüştür.

Raf türleri nelerdir?

Raf türleri nelerdir?, AĞIR YÜK DEPOLAMA,KİLER,DOSYA,ARŞİV VB EKİPMANLARINIZDA, EV VE İŞ YERLERİNİZDE, OFİS VE ATÖLYELERİNİZDE ÇOK AMAÇLI KULLANIMA UYGUN, DAYANIKLI, KOROZYONA (PASLANMA ) KARŞI DAYANIKLI, UZUN ÖMÜRLÜ KULLANABİLECEĞİNİZ MEMNUN KALACAĞINIZ BİR ÜRÜNDÜR.

Çelik raf paslanır mı?

Çelik raf paslanır mı?, RAF DERİNLİĞİ

Aynı zamanda ön ve arka traverslerin dış kenarlara olan uzaklığıdır. Standart olarak bu ölçü tek sıra raflarda 1050 mm.ve sırt sırta gelen çift sıra raflarda (1050+1050)+250=2350 mm.'dir. Paletler raflara 1200 mm.'lik derinlik kısmından konur ve emniyet çıkıntıları önden ve arkadan 75 mm.'dir.


Raf derinliği ne kadar?

Raf derinliği ne kadar?, Raf, ürünlerin yerleştirilmesini, bir düzen içerisinde kalmasını, muhafaza edilmesini ve korumasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan sistemdir. Metal raflar ve ahşap rafların yanı sıra plastik raflarda vardır. Ancak bu raf çeşitleri içerisinden en çok hangisi derseniz metal rafları örnek gösterebiliriz.

Raf ne işe yarar?

Raf ne işe yarar?, İşte genel olarak ayarlanabilir raf sistemlerinin standart ölçülerinden bazıları: • Yükseklik: 90 cm ila 240 cm arasında değişebilir. • Genişlik: 60 cm ila 120 cm arasında değişebilir. Derinlik: 30 cm ila 60 cm arasında değişebilir. Bu ölçüler, çoğu ev kullanıcısının ihtiyaçlarına uygun genel standartlardır.

Raf genişliği ne olmalı?

Raf genişliği ne olmalı?, Raf sisteminde yatay taşıyıcı eleman olarak kullanılan traversler, taşınacak yüke bağlı olarak farklı kesit, tip ve kalınlıklarda üretilmektedir. Traversler, her iki ucunda bulunan konektörler vasıtasıyla ayak profiline takılmaktadır. Traversler cıvatalı veya tırnaklı olarak iki seçenekte mevcuttur.

Travers raf nedir?

Travers raf nedir?, Market rafları mimari projedeki yerleşime göre duvar üniteleri ve orta üniteler olarak 2'ye ayrılırlar. Duvar üniteleri tek taraflı kullanıma uygun, orta üniteler ise çift taraflı kullanıma uygundur. Yükseklikleri ise 140cm, 180cm, 220cm ve 260cm olarak değişiklik göstermektedir.