Philips Epilasyon Aleti Fiyatları

Philips Epilasyon Aleti Fiyatları Philips Epilasyon Aleti Fiyatları, Philips en iyi epilasyon aleti hangisi?, Philips epilasyon aleti fiyatları ne kadar?, Philips lazer epilasyon aleti kılları tamamen yok eder mi?, Philips lumea kaç atış yapıyor?, Philips epilatör tüyleri azaltır mı?

Philips en iyi epilasyon aleti hangisi?

Philips en iyi epilasyon aleti hangisi?, SenseIQ teknolojisine sahip Philips Lumea Prestige, en etkili IPL cihazımızdır ve evde rahatça kullanım için tasarlanmıştır. Akıllı uygulama başlıkları vücudunuzun her kıvrımına mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve programları her bir bölgeye uyum sağlayacak şekilde ayarlar.

Philips epilasyon aleti fiyatları ne kadar?

Philips epilasyon aleti fiyatları ne kadar?, Kalıcı epilasyon cihazlarını değerlendirerek Philips Lumea gibi evde uygulamaya uygun bir ürünü tercih edebilir, istenmeyen tüylerde %92'ye varan* azalma sağlayabilirsiniz.

Philips lazer epilasyon aleti kılları tamamen yok eder mi?

Philips lazer epilasyon aleti kılları tamamen yok eder mi?, Epilasyon aleti tüyleri azaltır mı? Epilatörler tüyleri azaltmaz ancak kökünden alınan tüyler genellikle daha ince ve yumuşak uzarlar.

Philips lumea kaç atış yapıyor?

Philips lumea kaç atış yapıyor?, Ahlaki açıdan Philips Lumea, hamile veya emziren kadınlar üzerinde test edilmemiştir. Bu nedenle hamile ve/veya emziren kadınların Philips Lumea'yı kullanmamasını tavsiye ederiz.

Philips epilatör tüyleri azaltır mı?

Philips epilatör tüyleri azaltır mı?, Özel bölge temizliği için uzun süreli sonuç isteyenlere: IPL

Özel bölgedeki kıllar nasıl alınır ve hatta bu bölgedeki kıllar acısız bir şekilde nasıl alınır diyorsanız kendinize Philips Lumea gibi, evinizin rahatlığında kullanabileceğiniz IPL cihaz alabilirsiniz.


Philips lazer epilasyon aleti kimler kullanamaz?

Philips lazer epilasyon aleti kimler kullanamaz?, Philips Lumea uygulamasının acı vereceğinden korkuyorsanız endişelenmeyin. Lumea'yı kullanan kadınlardan bazıları, uygulama sırasında veya sonrasında duydukları hissi “ısı artması”, “karıncalanma”, “kaşıntı” vb. kelimelerle tarif etmiştir. Çoğu durumda bu etkiler bir saat içinde kaybolur.

Philips lazer epilasyon aleti özel bölgede kullanılır mı?

Philips lazer epilasyon aleti özel bölgede kullanılır mı?, Philips, Hollanda'da doğmuş olan bir markadır. Her markanın doğmuş olduğu bir ülke vardır ve bu ülke o markanın menşeidir. Philips ise Hollanda'nın markasıdır.

Philips lumea can acıtıyor mu?

Philips lumea can acıtıyor mu?, Eğer epilasyon işlemini duştan sonra yaparsanız daha az acı hissedebilirsiniz. Bunun nedeni ise duşta sıcak su ile gözenekleriniz açılacağı için tüy alım işlemi çok daha kolay olacaktır. Eğer cildinizde kabuklu yara ya da egzama gibi cilt problemleri varsa epilasyon yapılmaması öneriliyor.