Poco X3 Nfc Fiyat

Poco X3 Nfc Fiyat Poco X3 Nfc Fiyat, Poco X3 NFC kac lira?, Poco X3 NFC kaç yılında çıktı?, Poco X3 NFC 64 GB kaç ram?, Poco X3 NFC 5G destekliyor mu?, Poco X3 NFC hangi ülkenin?, Poco X3 NFC su geçirmez mi?

Poco X3 NFC kac lira?

Fiyat-performans açısından değerlendirildiğinde oldukça yeterli, hatta bazı durumlar için de standartların üzerinde olarak değerlendirebileceğimiz Poco X3 NFC fiyatı 2.999 TL (64 GB) olurken, 128 GB modelinde bu fiyat 3.199 TL olarak belirlendi.

Poco X3 NFC kaç yılında çıktı?

POCO X3 NFC, Türkiye'de 22 Ekim'de satışa sunulacak.


Poco X3 NFC 64 GB kaç ram?

64 GB genişletilebilir depolama alanının yanı sıra 6 GB RAM de bünyesinde barındırmaktadır. 5160 mAh bataryası sayesinde bitmeyen şarjı ile telefonunuzu kesintisiz kullanabilecekseniz.

Poco X3 NFC 5G destekliyor mu?

Poco X3 Pro 5G'yi Destekliyor mu? Poco X3 Pro 5G'yi desteklemiyor. 2G, 3G, 4G ve 4.5G ağ bağlantılarını destekliyor.

Poco X3 NFC hangi ülkenin?

POCO, Redmi ile beraber Çinli elektronik şirketi Xiaomi'nin sahip olduğu bir yan kuruluştur.

Poco X3 NFC su geçirmez mi?

Güç butonunun üzerinde parmak izi sensörüne de sahip olan Poco X3 NFC, IP53 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı da dayanıklı durumda.


Poco hangi ülkenin malı?

POCO, Çinli elektronik şirketi Xiaomi Corporation'a ait bir alt markadır.

NFC özelliği ne demek?

NFC teknolojisi sayesinde ödeme yapmak istediğiniz noktada telefonunuzu pos cihazına yaklaştırarak fiziksel kredi kartı ya da banka kartına ihtiyaç duymadan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. NFC teknolojisi mobil ödeme gerçekleştirmenin dışında telefonlar arasında telefon numarası paylaşabilme imkânı da sunar.

Poco X3 NFC iyi mi?

Xiaomi, POCO X3 NFC ile gerçekten iyi bir ekrana imza atmış. Özellikle kontrast seviyesini fazlasıyla beğendiğimiz bir telefon olduğunun altını çizmek istiyoruz. Ekranın kontrast oranı tam 1500:1. 460 nit tipik ekran parlaklığı bulunsa da, maksimum parlaklıkta 630 kandelaya kadar ulaşabiliyor.

Poco X3 oyun telefonu mu?

7 Eylül 2020'de lansmanı yapılan Xiaomi Poco X3NFC oyuncu telefonu özellikleri, yenilikçi teknolojileri ve performansı ile öne çıkıyor. Game Turbo 3.0 ile gelen Poco X3, oyun severlere birbirinden ilginç özellikler sunuyor.

POCO X3 NFC hangi ekran?

-Ekran: Bu segmentte amoled biraz lükse giriyor bence ama renk kalitesi olarak sizi pişman edeceğini sanmam, renkler gayet berrak bence.

POCO X3 NFC PUBG de kaç fps alıyor?

120HZ hocam telefon. 90 FPS destekliyor yani.