Poco X4 Pro Fiyat

Poco X4 Pro Fiyat Poco X4 Pro Fiyat, Poco X4 Pro fiyat ne kadar?, Poco X4 Pro 8gb 256gb mi?, Poco X4 pro nasıl bir telefon?, Poco X4 Pro hangi yıl çıktı?, poco X4 pro hangi ülkenin?, POCO X4 Pro 5G suya dayanıklı mı?

Poco X4 Pro Fiyat

Poco X4 Pro fiyat ne kadar?

Poco X4 Pro 5G, 6.67 inç ekran büyüklüğünün yanı sıra 1080x2400 piksel ekran çözünürlüğüyle birlikte muhteşem görüntü kalitesine sahiptir. 256 GB genişletilebilir depolama alanının yanı sıra 8 GB RAM de bünyesinde barındırmaktadır.
 

Poco X4 Pro 8gb 256gb mi?

poco x4 pro da harika bir amoled ekran var.hoparlörler yüksekliği kalitesi çok iyi.kamerası da güzel. mutlaka bi teknoloji market de ürüne bakın test etmeden almayın. zaten incelemelerden az çok fikriniz oluşur. ben çok memnun kaldım her işimi görüyor tavsiye ederim.

Poco X4 pro nasıl bir telefon?

POCO, Redmi ile beraber Çinli elektronik şirketi Xiaomi'nin sahip olduğu bir yan kuruluştur. Poco markası ilk olarak Ağustos 2018'de orta sınıf bir akıllı telefon hattı olarak duyuruldu. Poco India, 17 Ocak 2020'de bağımsız bir şirket oldu ve bunu 24 Kasım 2020'de küresel muadili izledi.
 

Poco X4 Pro hangi yıl çıktı?

IP derecesinin ilk sayısı toza karşı, ikinci sayısı ise sıvıya karşı korumayı ifade eder. Örneğin ilk 6 rakam tamamen toz geçirmez olduğunu ve ikinci 7 rakam cihazın suya daldırılmaya karşı tamamen dayanıklı olduğunu ifade eder.
 

poco X4 pro hangi ülkenin?

Kamera konusunda da oldukça iddialı olan POCO X4 Pro 5G, yine bir ilki gerçekleştirerek 108 Megapiksel ana kamera kullanıyor. Aynı zamanda 8 Megapiksel geniş açı ve 2 Megapiksel makro lens de yine bu cihazda karşımıza çıkıyor. Ön tarafta ise 16 Megapiksel özçekim kamerası bulunmakta.
 

POCO X4 Pro 5G suya dayanıklı mı?

poco x4 pro pubg 90 fps yapımı

poco X4 pro kamerası nasıl?

Özellikle güvenlik güncellemesi olan telefon arıyorum? Göktan Hocam Samsung'un orta segment çoğu model 4 yıl Android 5 yıl güvenlik güncellemesi alacak.A 54,A 53,A 34 bu modellerden.
 

Poco X5 Pro fiyatı ne kadar?

Bu cihazı önermiyorum çünkü bu fiyat bandında farklı cihazlarda daha hafif ve kronik sorunları olmayan cihazları alabiliyoruz. Poco X4 Pro tavsiye etmiyorum çünkü eski nesil olana x3 prodan CPU/GPU, kamerası daha geride iken tavsiye etmek büyük hata olur. 67W ve Amoled artısı haricinde x4 pro çok başarılı cihaz değil.
 

poco X4 pro PUBG de kaç fps veriyor?

Ayrıca çift hat desteği, telefonun işlevselliğini artırarak kullanım alanını genişletir. Böylece tek bir cihazı hem kişisel hem de iş telefonu olarak kullanabilir, bütün bilgilerinizi tek bir yerde toplayabilirsiniz.
 

poco X4 pro kaç yıl güncelleme alacak?

Poco X4 Gt Cihazımda Aşırı Isınma

Cihazımda oyun oynarken aşırı bir ısınma oluyor, özellikle kamera bölümünde aşırı derecede ısınıyor. Oynadığım oyunlarda özellikle ısınmasını engellemek için düşük ayarlarda oynuyorum ama yine aşırı ısınma meyd...

 

poco X4 pro alınır mı?

Performansıyla da ön plana çıkan X4 Pro 5G, gücünü Qualcomm'un Snapdragon 695 işlemcisinden alıyor. 6 nm üretim teknolojisiyle elde edilen bu CPU, 2.2 GHz frekans hızına ve Adreno 619 grafik işlem birimini kullanıyor.. 6 / 8 GB LPDDR4x RAM seçenekleri ile gelen telefon, 128 ve 256 GB UFS 2.2 depolamaya sahip.
 

poco X4 pro cift hatli mi?

POCO X serisi de Redmi tarafından üretilir ancak Redmi serisinde değildir. POCO serisi cihazlar daha çok mobil oyunculara hitap ediyor. Çoğu POCO cihazı, yüksek ekran yenileme hızına sahip. Ama ucuz olduğu için malzeme kalitesi düşük.